![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/car-fuel-1.jpg?itok=XNphJrAW)
Нещодавно керівництво області отримало від одного з національних операторів ринку нафтопродуктів запит про допомогу в забезпеченні логістики швидкого постачання пального.
Очільник Закарпаття Віктор Микита доручив групі фахівців ОВА разом з оператором та представниками консульства Румунії в Солотвино створити необхідні умови для швидкого транзиту палива в Україну.
За словами Віктора Микити, на українсько-румунському кордоні в межах області вже розробили механізм для безперешкодного транспортування нафтопродуктів. Перші вантажівки з паливом сьогодні успішно перетнули кордон та рухаються до місць призначення.
«Дякую нашим румунським колегам за оперативність та співробітництво. Ми продовжуємо разом працювати над забезпеченням сталого функціонування паливного сектору країни», — додав голова Закарпатської ОВА.
Остання зміна сторінки: 15-06-2022 21:25