На Закарпатті нагородили працівників агропромислового комплексу

Заступник очільника ОВА Василь Іванчо разом із першим заступником голови Закарпатської облради Андрієм Шекетою відзначили представників агропромислового комплексу краю напередодні їхнього професійного свята.

«Сільське господарство є флагманом економіки. Навіть в умовах воєнного стану галузь активно розвивається, працює як на український ринок, так і на міжнародний. Фахівці забезпечують населення необхідним, підтримують ЗСУ та роблять внесок у перемогу над агресором», – зазначив Василь Іванчо.

За його словами, за 9 місяців цього року Закарпаття експортувало продуктів рослинного походження на 252 млн грн. Це на 17% більше, ніж у 2021 році. Експорт сільськогосподарської продукції в області вийшов на друге місце після машинобудування.

«Дякуємо за високі результати роботи всім, хто присвятив себе цій відданій справі. Продовжуємо працювати над посиленням агропромислового комплексу регіону», – наголосив заступник голови ОВА.

За відданість справі, наполегливість, високий професіоналізм та невпинну працю на благо України вітальні листи Мінагрополітики та продовольства вручили:

- Василю Фуцуру – голові фермерського господарства «Гукливське»;

- Івану Футьку – голові фермерського господарства «Продукти Карпат»;

- Станіславу Губалю – голові фермерського господарства «Селиська садиба»;

- Михайлу Костевичу – голові фермерського господарства «Благородна коза»;

- Петру Гаврилику – підприємцю;

- Олександру Берчі – голові фермерського господарства «Ранет»;

- Марії Ярмоленко – заступниці директора товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Свобода»;

- Юрію Белоцькому – керівнику фермерського господарства «Голден+».

Почесною грамотою Закарпатської ОВА за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородили:

- Олександра Гарновдія – голову фермерського господарства Винна Мануфактура «Штифко»;

- Анатолія Гафинця – керівника фермерського господарства «Гафинець»;

- Олександра Драгуського – керівника товариства з обмеженою відповідальністю «СГ – Патріот»;

- Мар’яну Лабик – підприємицю, волонтерку;

- Юрія Лепея – голову сімейного фермерського господарства «Бараново», голову Громадського об’єднання «Асоціація вівчарів Закарпатської області»;

- Василя Мелеша – голову фермерського господарства «Коник».

Подяку голови обласної військової адміністрації оголосили:

- Степану Когутці – керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Мерсі Фарм»;

- Василю Надю – голові сімейної виноробні «Василя Надя»;

- Віктору Феєру – директору товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофруктсервіс»;

- Василю Цирику – керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Влад».

Остання зміна сторінки: 18-11-2022 15:57