![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/190911_news-16-56.jpg?itok=7A-4i6TJ)
У середу, 11 вересня, вихованці обласного притулку для дітей (смт. Батово) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м.Свалява) відвідали мотузковий парк в Ужгороді.
Ініціативу реалізували служба у справах дітей облдержадміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Діти залюбки випробовували свою відвагу у проходженні цікавого маршруту над землею, а також насолодились чудовими краєвидами та подолали страх висоти. Та найголовніше – отримали багато емоцій і вражень, забувши про повсякденні клопоти.
Остання зміна сторінки: 16-09-2019 22:03