На українсько-словацькому кордоні модернізують пункт пропуску

Візуалізацію проєкту реконструкції пункту пропуску «Ужгород – Вишнє-Нємецьке» представило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

«Щоб збільшити пропускну здатність КПП, тут збудують по 1 смузі для пасажирських автобусів та 4 – для легкових автомобілів на в’їзд та виїзд з України», – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Проєкт реконструкції передбачає облаштування пішохідного коридору, боксу для поглибленого огляду автомобілів та пасажирських автобусів з однією оглядовою ямою, громадського санвузла та автоматичного шлагбаума. Планують також відновити службову будівлю митної та прикордонної служб.

За словами Мирослава Білецького, до кінця року триває виготовлення проєктно-кошторисної документації. Початок реконструкції та будівельних робіт очікується навесні 2025 року.

У межах співпраці з Проєктом USAID «Економічна підтримка України» вже проведено низку заходів з облаштування та модернізації інфраструктури на автомобільних пунктах пропуску, зокрема й на кордоні зі Словаччиною.

Остання зміна сторінки: 03-09-2024 14:44