На Тячівщині завершили будівництво туберкульозної лікарні

Будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша Тячівського району завершене.

Зараз це один із найкращих обʼєктів у країні, який відповідає найвищим європейським стандартам. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

«Попри війну нам разом із міжнародними партнерами вдалося реалізувати унікальний проєкт «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі», який передбачав будівництво спеціалізованої лікарні на 100 ліжок у Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики й лікування цього захворювання», – зазначив очільник краю.

Заклад охорони здоров’я звели за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальна вартість проєкту будівництва лікарні з обладнанням – близько 170 млн грн. Співфінансування забезпечив обласний бюджет.

Цей обʼєкт стане структурним підрозділом (відділенням) у складі КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради.

«Реформа системи охорони здоров’я та покращення якості надання медичних послуг постійно перебувають у фокусі уваги Президента Володимира Зеленського. Дякуємо Главі держави й МОЗ України за підтримку, – підкреслив Віктор Микита. – Щиро дякую нашим міжнародним партнерам, підрядній організації за якісну роботу та громаді за участь на всіх етапах реалізації».

Остання зміна сторінки: 20-11-2023 13:26