На Рахівщину завітав Карел Бургер Дірвен, Перший почесний консул України в Нідерландах та радник ЄБРР (Karel Burger Dirven 1st Honorary Consul of Ukraine to The Netherlands Statenlid(MP) Noord-Brabant(NL)). Він зустрівся з головою Рахівської районної військової адміністрації Владіславом Кичом та заступником голови Рахівської міської ради Молдавчуком Іваном. Було обговорено деякі питання щодо співпраці у сфері розвитку туризму, розбудови інфраструктури, Еко-туризму. Консул цікавився життям громади під час воєнного стану.

Нідерланди надають Україні значну допомогу у війні з Росією, виділивши понад 7,5 мільярда євро на військову підтримку. Це включає танки, артилерію, системи ППО, індивідуальну зброю, безпілотники, транспортні засоби та медичну допомогу. Ця підтримка зміцнює обороноздатність України у боротьбі проти російської агресії.

Нідерланди також активно допомагають Україні у відбудові. Вони виділили 274 мільйони євро на гуманітарну підтримку, відбудову та нелетальну допомогу

Також Нідерланди планують надати 65 мільйонів євро для відбудови постраждалих регіонів Ці кошти підуть на відновлення житла, шкіл, лікарень та інших важливих об'єктів інфраструктури.

Щиро дякуємо за підтримку та надану допомогу у такі важкі часи для України.

Усе це наближає нашу Перемогу і робить захисників міцнішими.

Остання зміна сторінки: 12-07-2024 12:44