На Рахівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У п’ятницю, 14 лютого, в Рахові біля пам’ятника «Воїнам-афганцям» відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Участь у пам’ятному заході взяли керівники району та міста, воїни-інтернаціоналісти, духівництво, представники районних установ і організацій, громадськість міста.

Під час урочистих заходів присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів-афганців та земляків, які трагічно загинули у автокатастрофі, в ніч на 13 лютого, на трасі ,,Санкт-Петербург – Невель’’.

Звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів, голова Рахівської районної державної адміністрації Віктор Медвідь подякував їм за мужність під час виконання військового обов’язку та висловив сподівання, що їхній подвиг буде прикладом для молодого покоління.

Завершився захід панахидою за загиблими воїнами, що не повернулися додому, виконуючи інтернаціональний військовий обов’язок.

Остання зміна сторінки: 24-02-2020 15:06