На Рахівщині презентували Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!»

Нещодавно заступник голови райдержадміністрації Наталія Кобаса спільно з представниками територіальних громад району обговорили заходи по впровадженню сортування побутових відходів в закладах освіти, ознайомились з досвідом Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», що покликаний сформувати культуру чистоти, правильного поводження з відходами в зонах відпочинку.

Залучені до роботи молоді люди в територіальних громадах району мають можливість включитися до участі у різноманітних екологічних активностях, вирушити в екоекспедицію разом з експертами Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine», побути в ролі екопатрульних, стати свідками дослідження екологічного стану природи та просто відпочити в колі однодумців.

Проєкт наповнений великою кількістю екологічних активностей: екологічні експедиції, моніторингові дослідження пляжного сміття, соціологічні дослідження, толоки з сортуванням, інформаційно-просвітницькі заходи, соціальна реклама, робочі групи експертів, івенти, фестивалі, тренінги, табори, форуми, літні кінотеатри, формування екопатрульних бригад. Протягом 2021-2023 років організатори допомагатимуть уникати накопичення сміття на зонах відпочинку, об’єднувати зусилля громади та місцевих муніципалітетів, налагоджувати співпрацю. Програма сформована таким чином, що кожен рівноцінно зможе стати двигуном змін на краще, незалежно від того, відпочиватиме на морі, озері чи біля гірських річок.

Інформаційна довідка: Let’s Do It, Ukraine! – це громадська організація, яка має 5 щорічних національних проєктів та понад 60 локальних проєктів, діє в 24 областях України, об’єднує понад 1 млн. учасників. Частина міжнародного руху Let’s Do It, World!, який об’єднав вже 113 країн та близько 17 мільйонів учасників для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту нашої планети. Стратегічні партнери: Правова група «Домініон», типографія ТОВ «Друкарня «Столична», креативна агенція ТОВ «РЕІН», PR агентство Power Agency.

Сьогодення вимагає кинути виклик усім перешкодам до екологічного майбутнього. Зміни починаються з кожного! Долучайтеся до Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», мотивуйте, рухайте свою родину та оточення до перспективи чистих вод і гірських берегів. Більше деталей на сайті letsdoitukraine.org.

Остання зміна сторінки: 25-06-2021 13:29