![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/61545d5d5fe13256960950.jpg?itok=4qCVRcsg)
Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – це одне із пріоритетних завдань сьогодні. На цьому наголосив заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка.
За його словами, невдовзі у с. Малий Березний запрацює новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Будівельні роботи завершені, на черзі – встановлення сучасного медичного обладнання.
Тут отримуватимуть якісну первинну медичну допомогу жителі громади, а це майже 1300 осіб.
«Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського "Велике будівництво" медицина у сільській місцевості Закарпаття стає ще доступнішою», – підкреслив Іштван Петрушка.
Остання зміна сторінки: 29-09-2021 16:04