![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62a848dcb0532296198715.jpg?itok=ZO4Z1Rjx)
На автошляхах області забезпечують можливість проїзду. Дорожні служби ліквідували ямковість на кількох напрямках у межах Батівської тергромади на Берегівщині, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
Зокрема, провели ямковий ремонт із фрезеруванням та струменевим методом на дорогах загального користування місцевого значення О 070106 Горонглаб – Соловка – Червоне, О 070109 Батьово – Баркасово – Яноші та О 070108 Об’їзд ст. Батьово.
«Згідно з даними Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області до фінансування робіт долучилася громада.
У ці дні ремонт триває у Холмківській ТГ, на черзі – Дубівська», – прокоментував Мирослав Білецький.
Остання зміна сторінки: 14-06-2022 12:06