На Берегівщині цілодобово відновлюють дорожнє полотно

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк на своїй сторінці у фейсбуці повідомив про ремонт автошляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.

За його словами, через велику кількість перезволожених ґрунтів під впливом коліс автомобілів утворюються вибоїни та колійність на дорозі. Щоб уникнути таких проблем, по всій ділянці підрядна організація проводить заміну земполотна.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області,  за населеним пунктом Батрадь знімають зношений асфальт і влаштовують посилену основу дорожнього покриття та вирівнюючий шар.

«Поточний середній ремонт дороги державного значення забезпечить створення комфортних умов для водіїв. Відновлюють автошлях регулярно та якісно, адже ці 35,2 кілометра прокладені вздовж україно-угорського кордону з під'їздом до КПП “Косино”», – зазначив Ігор Шинкарюк.

Роботи на автошляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші проводять у межах амбітної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Остання зміна сторінки: 21-07-2021 15:22