Мирослав Білецький ознайомився з роботою центру вакцинації у Рахові

Сьогодні, у рамках роботи з імунізації закарпатців, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Мирослав Білецький здійснив робочу поїздку до Рахівського району, де відвідав пункти вакцинації та провів нараду з головами місцевих рад територіальних громад, керівниками відділів та управлінь освіти територіальних громад, керівниками ЦПМСД щодо обговорення питання про стан проходження вакцинації працівників освітньої галузі району та роботи центру вакцинації населення проти COVID-19, який знаходиться в місті Рахів за адресою вул. Миру, 1 (приміщення РДА).

На нараді йшлося про загальну епідемічну ситуацію в Україні та Закарпатті, яка останнім часом погіршується, та про найнижчий показник вакцинації працівників освіти. Керівництвом області присутнім було наголошено про активізацію роботи з імунізації щоб убезпечити самих педагогів та учнів й необхідності їх захисту, давши повний доступ до вакцини та її вибору. У зв’язку з цим, на Закарпатті розробили новий алгоритм для охоплення вакцинацією якомога більшу кількість людей. Участь у нараді також взяли голова райдержадміністрації Олександр Небила, перший заступник голови Віктор Турок та заступник голови РДА Наталія Кобаса.

Штам «Дельта» значно агресивніший за попередні. Він вражає не лише дорослих, а й дітей. Заразившись у школі, дитина понесе вірус додому – до батьків, бабусь і дідусів. Щоб убезпечити самих педагогів, учнів, поки Закарпаття не запалало, треба захистити їх, давши повний доступ до вакцини та її вибору”, - зазначив Мирослав Білецький

Остання зміна сторінки: 04-08-2021 17:06