![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/202010121051311.jpg?itok=KJOtdyyA)
Миколаївська церква в селі Данилово Пропонуємо до перегляду чергове відео із серії про закарпатські дерев'яні храми. Їх відзняла дружина голови Закарпатської ОДА Ірина Петрова.
Олексій Петров:
"Миколаївська церква у селі Данилово - взірець мармарошської готики.
Для її зведення було використано 5000 курячих та гусячих яєць!
Реконструкція закарпатських старовинних храмів пропонується для включення у програму «Велике будівництво» в культурі на наступний рік. Цей проект повинен пройти конкурсну комісію, тому я прошу вашої підтримки у поширенні цих відео, аби у всіх куточках України дізналися про духовне багатство нашого краю!"
Остання зміна сторінки: 12-10-2020 15:20