![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/241193980_2716588885311261_2006358062670278020_n.jpg?itok=2TsKb2SX)
Продовжуємо нашу рубрику знайомств із людьми, що завжди на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією.
Сьогодні – це лікар загальної практики-сімейної медицини медичного центру «Корзо» Вікторія Берестовська-Кулеба з 20-літнім досвідом роботи, що зараз працює у Центрі масової вакцинації в атріумі облдержадміністрації.
«Коли розпочалася пандемія, роботи у нас додалося – ми як сімейні лікарі надавали медичну допомогу, консультували пацієнтів, виписували направлення на здачу матеріалу для ПЛР-досліджень. Ми відчуваємо відповідальність за кожного хворого», – наголосила пані Вікторія.
Разом з іншими фахівцями лікарка пройшла дводенне навчання для мобільних бригад, які вакцинують від COVID-19 в області. За її словами, там навчали особливостей роботи з вакцинами та ознайомлювали з показаннями і протипоказаннями.
«Вірус постійно мутує, а зараз ще й бачимо збільшення кількості захворілих. Ми повинні попіклуватися про себе і своїх близьких, захистившись від хвороби та ускладнень шляхом імунізації», — зауважила Вікторія Берестовська-Кулеба.
Як зазначила лікарка, часто доводиться спростовувати різні наративи, зокрема й щодо «чипізації» населення.
Остання зміна сторінки: 07-09-2021 14:55