Міста та райони Закарпаття отримають додаткові кошти на придбання житла для дітей-сиріт

У понеділок, 18 листопада, відбулося засідання обласної комісії щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами ОТГ у 2019 році коштів субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам на проектні будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. На засіданні комісії була присутня заступник голови ОДА Ольга Травіна.

Йшлося про розподіл залишку коштів та перерозподіл коштів, передбачених Хустській міській раді на будівництво житла для ДБСТ. На сьогодні ця сума становить 2 906 885,50 гривень.

Як зазначив заступник голови комісії, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Петрішка, ці кошти буде розподілено між бюджетами Ужгорода, Мукачева, Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського, Іршавського, Свалявського та Тячівського районів, додатково для фінансування грошової компенсації на придбання житла для восьми дітей.

Відповідне рішення членами обласної комісії було підтримано «одноголосно».

Остання зміна сторінки: 20-11-2019 15:07