![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-14_14-45-27.jpg?itok=64FvDiaI)
Сьогодні голова обласної військової адміністрації Віктор Микита провів зустріч із представниками словацької місії WFP.
Оскільки організація готова надавати гуманітарну допомогу в «гарячі точки» України, обговорили механізм передачі та логістику транспортування вантажів.
«Зараз основне – постійна комунікація працівників WFP і Закарпатської ОВА та координація процесу забезпечення переселенців харчовими продуктами», – наголосив Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 14-03-2022 14:45