Мінфін: До програми «Доступні кредити 5-7-9%» долучилися ще два банки

Скористатися Державною програмою підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» віднині можуть клієнти Райффайзен Банк Аваль та ТАСКомбанк. Відповідні договори про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва були підписані вчора – 14 травня.

Тож тепер участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» беруть вже 9 банків. Чотири державних – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк. Та п'ять комерційних – вищезгадані Райффазен Банк Аваль та ТАСКомбанк, а також Альянс банк, Банк Львів та ПУМБ.

«Ми, як і раніше, маємо за пріоритет фінансування малого та середнього бізнесу. В сьогоднішніх непростих умовах всебічна підтримка наших підприємців допоможе успішно подолати наслідки пандемії та сприяти відновленню української економіки», – зазначив голова правління Райффайзен Банку Аваль Олександр Писарук.

«Ми раді приєднатися до програми «Доступні кредити 5-7-9». Віримо, що завдяки поєднанню інструментів зменшення вартості кредиту для позичальника і зменшення ризиків для банку, ця ініціатива дійсно може оживити кредитний ринок, і допомогти бізнесу вистояти в період кризи, продовжити подальший розвиток. Ключова перевага програми для клієнтів - це, безумовно, низька процентна ставка по кредиту. Відсутність обов'язкової вимоги в оформленні застави також спростить бізнесу доступ до ресурсу», - підкреслив керівник ТАС24 Бізнес, першого онлайн-банку для МСБ, Заступник Голови Правління ТАСкомбанк Сергій Бочаров.

Нагадаємо, що 29 квітня 2020 року Уряд підтримав пропозицію Міністерства фінансів та розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%».

«Під час останніх змін Програми «Доступні кредити 5-7-9%» Уряд суттєво розширив можливості для підприємців. Це не залишилося без уваги банків, які побачили нові можливості для своїх клієнтів, і були готові їм допомогти пережити нинішні кризові явища. Ми раді вітати у колі уповноважених банків нових потужних гравців. Ними стали Райффайзен Банк Аваль та ТАСКомбанк. Вже за лічені дні клієнти цих банків отримають можливість скористатися підтримкою держави, що надається в рамках Програми «Доступні кредити 5-7-9%". Вітаємо нових партнерів та бажаємо їм успіху», - прокоментував новину керівник Фонду розвитку підприємництва Руслан Гашев.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитись на сайті – 5-7-9.gov.ua

Довідково

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). ФРП є правонаступником всіх прав та зобов’язань Німецько-Українського фонду. Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства здійснює підтримку програми «Доступні кредити 5-7-9%» в частині освітніх програм для підприємців, які хочуть стати учасниками програми.

Остання зміна сторінки: 18-05-2020 09:57