Міграційні послуги надаватимуть у Полянському ЦНАПі

Нині відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг Полянської територіальної громади.В урочистостях взяли участь перший заступник голови ОДА Олег Коцюба, заступник голови Закарпатської обласної ради, начальник ГУ ДМС в області Ігор Михайлишин, керівництво району, селища, представники громадськості.

Відкриття ЦНАПу дасть можливість жителям громади безперешкодно, без черг, заощаджуючи час, швидко та якісно отримувати адміністративні послуги. Зокрема, вклеїти фото в паспорт громадянина України по досягненню 25 чи 45-річного віку.

Влада й надалі тісно співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування задля запровадження «прозорих офісів».

У центральному офісі ЦНАП надається 259 послуг, включно з послугами РАЦС, соціального захисту, пенсійного фонду та іншими, найнеобхіднішими для мешканців громади.

127 послуг надаються у селищах Плоске, Родниківка та Солочин.

Остання зміна сторінки: 24-12-2020 10:20