Медичні працівники відзначили своє професійне свято

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до рятування людського життя.

Напередодні свята у великій залі Рахівської районної ради відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника під час яких було відзначено грамотами та квітами кращих медичних працівників Рахівського району.

З нагоди професійного свята привітали присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Турок, голова Рахівської міської ради Віктор Медвідь, начальник відділу охорони здоров’я Павло Брехлічук, головний лікар районної лікарні Володимир Симулик, начальник відділу культури Володимир Шепета та начальник відділу освіти Оксана Севч.

Гості заходу висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району.

Перший заступник голови РДА Віктор Турок побажати всім представникам медичної галузі  самим мати відмінне здоров’я.

Остання зміна сторінки: 14-06-2019 10:36