![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62a85319dd362976040043.jpg?itok=ieudcaup)
Цьогоріч замість ЗНО випускники складатимуть національний мультипредметний тест, що міститиме три блоки питань: з української мови, історії України й математики.
На Закарпатті для участі у НМТ зареєструвалися 6 986 абітурієнтів. Про це інформує директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець.
За її словами, тестування проходитиме у кількох містах області.
«Сьогодні попередньо маємо таку кількість учасників, які обрали Закарпаття для проходження тесту. Та остаточно визначитися з локацією складання НМТ вони зможуть під час другого етапу підтвердження, який триватиме з 21 червня до 7 липня», – зауважила Мар’яна Марусинець.
Остання зміна сторінки: 14-06-2022 12:29