![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/62cf1819228f6839856900.jpg?itok=qK-4CmzX)
Від початку року на Закарпатті побралися 3 385 пар, більшість шлюбів уклали за час війни – понад 2,4 тисячі.
Це пов’язано з тим, що люди не хочуть відкладати такі важливі події й поспішають узаконити свої стосунки, зауважив заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції в області Михайло Думнич.
За його словами, на період воєнного стану діє спрощена процедура одруження для військовослужбовців. Шлюби можна зареєструвати в день подання заяви або ж за фізичної відсутності в ДРАЦСі самих наречених. Такою можливістю в регіоні вже скористалося понад 60 пар.
Загалом за перше півріччя 2022 року в Закарпатській області побралися на 20% більше наречених, ніж за аналогічний період минулого року (тоді уклали 2 750 шлюбів).
Остання зміна сторінки: 14-07-2022 00:22