"Мале Карпатське коло" увійде до Президентської програми "Велике Будівництво"

На форумі «Україна.30» оголосили про включення проєкту «Мале Карпатське коло» у програму Президента «Велике будівництво»!

Про це розповів перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирославав Білецький.

За словами Мирослава Білецького проєкт «Мале карпатське коло» презентували сьогодні під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура єднає».

У підсумку він з’єднає найважливіші туристичні центри трьох областей – Пилипець, Ізки, Синевир, Міжгір’я, Шаян аж до кордону з Румунією на Закарпатті із провідними курортами Львівщини (Славське, Сколе, Плай) та Івано-Франківщини (Вигода, Вишків, Буковель).

«Мале карпатське коло» -  170 км відремонтованих і 20 км нових доріг. Це покращення інвестиційного клімату гірських регіонів, нові робочі місця, доступні для туристів розташовані тут туристичні родзинки, історико-культурні об'єкти, це, зрештою, надходження до бюджету і покращення іміджу усього Закарпаття!

Остання зміна сторінки: 23-02-2021 08:42