Кращих працівників залізничного транспорту відзначили в Ужгороді

Сьогодні, 8 листопада, в приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок відбулись урочисті збори з нагоди Дня залізничника України.
Присутніх з професійним святом привітали заступник голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко, голова Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці Ярослав Афтанас, начальник виробничого підрозділу «Ужгородської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії «Львівська залізниця» Олександр Пушкаш, а також гості з-за кордону – представник угорської державної залізниці (МАВ) Андраш Руснак та директор пунктів перевалки «Залізничної компанії Словаччини» Міхал Фазекаш.
- Обласна державна адміністрація високо цінує позитивні зрушення в забезпеченні «Укрзалізницею» залізничного сполучення населених пунктів області з містами України та країн Євросоюзу. Так, проблем в галузі залізничного транспорту немало, але тішить те, що за останні роки відбуваються кардинальні зміни, впроваджуються новітні технології, оновлюється рухомий склад, підвищується професійний рівень працівників. Цього року важливою подією для нашої області стало відкриття двох щоденних рейсів міжнародного потягу «Мукачево – Кошіце». Ми розраховуємо, що і надалі галузь залізничного сполучення області розвиватиметься і залізнична мережа розширюватиметься, - підкреслив у вітальному слові Олексій Гетманенко.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу покращення  надання послуг залізничного транспорту в області, високий професіоналізм та з нагоди Дня залізничника заступник голови ОДА Олексій Гетманенко вручив кращим працівникам виробничих структурних підрозділів «Укрзалізниці», розташованих на території області почесні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради.
Кращі представники галузі також були нагороджені відомчими Почесними  грамотами, нагрудними знаками «За самовіддану працю» та цінними подарунками.
Після урочистої частини святковий захід продовжила концертна програма мистецьких колективів.

Остання зміна сторінки: 08-11-2019 19:46