![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/bez_imeni_4.jpg?itok=MDK6UVAL)
У цих маленьких словах – вся тривога, вся наша надія в умовах воєнного часу.
Ми живемо в умовах повномасштабної війни вже більше року. Це, звісно, сильно позначається на психологічному стані українців. Сьогодні нашому ментальному здоров’ю потрібні увага та турбота. Відео
За ініціативою першої леді Олени Зеленської в Україні триває національна програма ментального здоров’я «Ти як?», яка покликана створити систему сервісів і послуг, що зможуть різними способами та дієвими механізмами підтримати українців у складні часи війни.
На сайті проєкту зібрані поради й контакти, як допомогти собі і близьким https://howareu.com/.
Також стежте за сторінками в соцмережах:
Telegram https://t.me/howareu_program
Остання зміна сторінки: 04-07-2023 12:49