![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/630_360_1580470834-114.jpg?itok=Zc0v_xNj)
У Рахівському районі з 12 березня до 3 квітня вводять карантин, щоб не допустити поширення коронавірусу. Таке рішення ухвалили 11 березня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.
На території району закриють на карантин навчальні заклади, заборонять збори, на яких присутні більше 200 осіб. При цьому органи державної влади і органи місцевого самоврядування, установи, служби та організації району продовжать роботу.
Остання зміна сторінки: 13-03-2020 13:28