Координаційна рада з питань сім’ї ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Заступник голови РДА-РВА Павло Басараба провів засідання районної координаційної ради з питань сім’ї ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

На засіданні визначали основні завдання та повноваження Кординаційної ради, шляхи взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Відповідно до порядку денного розглянули та обговорили питання:

• про стан виконання заходів спрямованих на підвищення рівня обізнаності населення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті по Великобичківській ТГ.
  • про статистичні дані щодо вчинення домашнього насильства, кримінальних проваджень, термінових заборонних приписів стосовно кривдників та динаміки виявлення фактів насильства у порівнянні з минулим роком.

Члени координаційної ради заслухали доповіді представників суб’єктів, які відповідно до законодавства виконують повноваження щодо здійснення заходів по запобіганню та протидії домашньому насильству в громаді.

Начальник служби у справах дітей Світлана Карабчук доповіла про проведену роботу, зокрема:

- засідання з розгляду випадку булінгу у Росішківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- участь в семінарі на тему: «Подолання викликів в умовах воєнного стану, з якими стикаються жінки та дівчата у молодіжній роботі»;

- про проведення інформаційної лекції щодо гендерної рівності та Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»;

- про проведення в закладах загальної середньої освіти соціальними педагогами та психологами виховних бесід, щодо протидії домашнього насильства, тощо.

Начальник сектору превенції Рахівського районного відділу поліції ГУ НП Микола Ямніцький проінформував про кількість кримінальних проваджень, термінових заборонних приписів стосовно кривдників та виявлення фактів домашнього насильства по району.

По кожному питанню ухвалено відповідні рішення для подальшої ефективної роботи та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Остання зміна сторінки: 21-03-2024 14:53