Координаційна рада громадських організацій учасників АТО/ООС при Закарпатській облдержадміністрації

– За роки бойових дій на Сході країни в яких брали участь і чимало закарпатців, створено кілька громадських організацій бійців, – сказав, звертаючись до присутніх, Олексій Гетманенко. – Усі ці організації відстоюють інтереси своїх членів, та часто діють несистемно, неузгоджено. Тому ми пропонуємо усім організаціям об’єднатися у Координаційній раді при облдержадміністрації, щоб спільно з владою конструктивно вирішувати проблеми, які виникають в учасників бойових дій. Для нас така організація потрібна, аби не було дисбалансу у вирішенні питань.

Сьогодні, 12 березня, в облдержадміністрації під головуванням в.о. голови ОДА Олексія Гетманенка відбулася робоча зустріч представників крайових громадських організацій учасників АТО/ООС. Участь у засіданні також взяли заступниця голови ОДА Ольга Травіна, директор департаменту соціального захисту населення Михайло Петрішка, керівник Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА Власта Негря.

Ольга Травіна також наголосила на необхідності створення організації, яка об’єднає всіх учасників АТО/ООС і додала, що діяльність ради не буде заважати роботі Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА, навпаки доповнюватиме її. Необхідним, на її думку, є й проведення окремої зустрічі щодо діяльності волонтерських організацій області.

Після жвавого обговорення учасники зустрічі абсолютною більшістю голосів ухвалили створити Регіональну координаційну раду громадських організацій учасників АТО/ООС при Закарпатській облдержадміністрації, упродовж двох тижнів напрацювати Положення про раду, яке затвердити 26 березня, й того ж дня обрати керівництво організації.

Пресслужба ОДА

Остання зміна сторінки: 13-03-2020 08:55