КООРДИНАЦІЙНА НАРАДА ЩОДО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ РАЙОНУ

4 червня під головуванням заступника голови Рахівської райдержадміністрації Наталії Кобаси відбулася робоча нарада щодо підготовки та організації оздоровлення дітей у 2021 році.

В нараді прийняли участь спеціалісти з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, відповідальні працівники  об’єднаних територіальних громад,  представники усіх зацікавлених органів і служб району.

Основні розглянуті питання: підготовка до проведення оздоровчої кампанії у 2021 році; забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах оздоровлення та відпочинку.

Підсумовуючи, Наталія Кобаса зауважила, що питання організації змістовного відпочинку та якісного оздоровлення дітей та учнівської молоді має бути одним з основних завдань територіальних громад. Особливу увагу звернула на додержання вимог санітарного законодавства, протипожежних правил порядку та заходів безпеки під час проведення екскурсій та походів,  забезпечення якісного медичного обслуговування і харчування, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.  Відмітила, що з боку керівництва докладатимуться максимум зусиль для того, щоб оздоровчий сезон пройшов на належному рівні. Оздоровлення та відпочинок дітей був якомога результативним.

За результатами наради  надано відповідні доручення щодо належної організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році.

Остання зміна сторінки: 04-06-2021 15:56