![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/0-02-05-0fe5790d0ece3c3cc435d53f667a1d702b9660dfcfbc7fd33076a2d6d6fbead8_727e5ed343b19493-820x520.jpg?itok=kTb0r4Py)
Голова Рахівської райдержадміністрації Олександр Небила взяв участь у стартовій міжнародній конференції приуроченій до початку проєкту «РОЗВИТОК ПОСЛУГ МЕДИЧНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В МЕЖАХ РУМУНСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ПРИКОРДОННОЇ ТЕРИТОРІЇ – MedSocioRehab», метою якого є розвиток закладів соціальної та медичної реабілітації в районах проекту Рахів (UA) та Baia Sprie (RO), які мають забезпечити потреби цільових груп проєкту та покращити ситуацію з соціальним доглядом та медичною реабілітацією у транскордонному регіоні. Діяльність за проєктом сприятиме покращенню рівня охорони здоров’я та соціальної реабілітації в регіонах, зменшенню кількості нових зареєстрованих випадків захворювань до кінця реалізації програми.
Проєкт дозволить удосконалити послуги медичної та соціальної реабілітації в межах прикордонного регіону Україна-Румунія шляхом розвитку реабілітаційних закладів для людей з особливим станом здоров’я у містах Бая-Спріє і Рахів.
“Реалізація задуманого проєкту дасть колосальний поштовх соціально-економічному розвитку району, у напрямку формування іміджу нашої гірської території, а саме, як санаторно-курортного та реабілітаційно-лікувального краю”, зазначив Олександр Небила.
Довідка: румунські партнери проводять реконструкцію соціального будинку для самотніх літніх людей, а також запланували проведення заходів під назвою «об’єднання поколінь», коли діти з притулків та мешканці соціального будинку будуть проводити спільні зустрічі, щоб поділитися одне з одним душевним теплом.
Остання зміна сторінки: 10-09-2021 10:24