Комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участі керівників Пенсійного фонду, податкової інспекції та районного відділу державної виконавчої служби.

На засіданні було обговорено стан заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску в Рахівському районі. За результатами засідання комісія вирішила запросити на наступну нараду найбільших боржників серед фізичних та юридичних осіб для обговорення заходів щодо погашення існуючої заборгованості та недопущення її зростання в майбутньому.

Станом на 01 листопада 2022 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району, відсутня.

Остання зміна сторінки: 02-11-2022 16:28