![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/65e9bdf9e9d11248406095.jpeg?itok=DV2lRwJ0)
Команда Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву разом з бійцями 3 ОШБр та інструкторами Reservist взяла участь у страйкбольному турнірі у Львові. Про це повідомив очільник краю Віктор Микита.
За його словами, захід проходив у формі інтенсивного вишколу, де під керівництвом інструкторів і військових кожен спробував себе в обороні та штурмі.
Також відбулися заняття з основ планування й тактики бою, вогневої підготовки та особисте спілкування й знайомство з воїнами одного з найпотужніших бойових підрозділів країни. Голова ОВА подякував керівництву Центру й інструкторам за роботу.
«Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких – один з основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога», – прокоментував Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 11-03-2024 09:30