Керівники краю привітали жінок Закарпаття зі святом весни

Олексій Гетманенко: «Усе що, ми, чоловіки, робимо, - робимо для вас. Ви надихаєте нас на нові звершення, добрі справи, допомагаєте стати впевненішими. Ми пишаємося вами, цінуємо за терпіння, розуміння й таку необхідну підтримку. Жінки давно довели, що здатні стати першими і в науці, і в бізнесі, і в спорті, і в громадському житті. Жінки-керівники, управлінці, політики – участь жінок у процесі прийняття рішень зростає. У цей весняний день бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, кохання, тепла і затишку в оселі, посмішок та чудового настрою, сповнення усіх ваших бажань і мрій. Нехай рідні завжди будуть поруч, а небо над головою буде тільки ясним і мирним».

Напередодні Міжнародного жіночого дня у п’ятницю, 6 березня, в Закарпатському академiчному обласному театрі ляльок «БАВКА» відбулися обласні урочистості.

Привітали жінок області в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко та перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну жіночу позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня Почесною грамотою ОДА нагороджено:  Світлану Ганущину - директора Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН"; Наталію Гриценко - директора НВК «Престиж» (м.Ужгород); Маріанну Колодій - директора Центру гендерної освіти при УжНУ; Мирославу Лендьел - проректора з науково-педагогічної роботи УжНУ, доктора політичних наук, доцента; Олену Макару - керуючу справами Ужгородської міськради, заступницю голови Ради ГО Ужгородська міська організація «Спілки жінок України»; Мирославу Маргітич - завідувача навчально-методичного комітету, викладача математичних наук відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України (Мукачівський аграрний коледж); Валентину Митровцій - голову Ради Ужгородської міської організації «Спілка жінок України»; Наталію Омелянюк - заступника директора – начальника управління Департаменту соціального захисту населення ОДА;  Інну Сабадош - голову Закарпатської громадської жіночої організації «Веста»; Ольгу Фучко - директора ДНЗ №39 «Журавлик» (м.Ужгород).

Оголошено Подяку голови ОДА: Любові Гаврилюк - членкині Ужгородська міська організація «Спілки жінок України»; Ользі Горняк - заступниці директора ЗОШ І-ІІІ ст. №20, ліцей «Лідер» (м.Ужгород);  Ользі Ковтик – директору закладу дошкільної освіти загального розвитку №26; Тетяні Літус – мисткині; Світлані Самойленко - заступнику директора некомерційного КП «Ужгородська міська поліклініка».

Святкову атмосферу та гарного настрою присутнім дарували виступи камерного оркестру філармонії (художній керівник - заслужений артист України В.Юраш), камерного інструментального ансамблю «Угорські мелодії» (керівник - Діана Гавата), Заслуженого артиста України Олександра Садварі, танцювальної групи ансамблю «Закарпатські візерунки» та вихованців театральної студії «БАВКА».

Остання зміна сторінки: 10-03-2020 08:54