![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img-bf85c09f7948d0c9309beedb61d2b984-v.jpg?itok=TS85ooL1)
Ще одну нараду щодо вакцинації працівників освітніх закладів громад від COVID-19 голова Рахівської райдержадміністрації Олександр Небила провів з освітянами, медиками, головами батьківських комітетів освітніх навчальних закладів та представниками Богданської та Великобичківської територіальних громад.
Олександр Небила наголосив на важливості нарощення темпів вакцинації, зокрема, серед освітян, адже незабаром розпочинається навчальний рік, а відповідно до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня, при посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу.
“На ковід хворіє не лише доросле населення, але й діти. Варто пам’ятати, що захистити дитяче населення можна лише через вакцинованих батьків, вчителів, вихователів та лікарів”, - додав голова РДА.
Також зауважив, що останнім часом у регіоні фіксують збільшення кількості хворих на коронавірус. Тож залишилося не так багато часу, щоб зробити щеплення безпечно, поки медичні працівники працюють щодня і мають можливість забезпечити необхідні обсяги вакцинації, адже подальше ускладнення епідситуації викличе додаткове навантаження на наших лікарів.
«Щоб зупинити хворобу, ми повинні бути свідомі того, що чимало залежить і від кожного з нас», – підкреслив Олександр Небила.
Остання зміна сторінки: 19-08-2021 10:06