Керівництво району продовжує спілкування з громадами щодо активізації вакцинальної кампанії

Сьогодні голова Рахівської районної державної адміністрації Олександр Небила спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Віктором Туроком та тимчасово виконуючим обов’язки начальника Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Йосипом Бундзяком з робочим візитом відвідали Богданську територіальну громаду.

Насамперед, посадовці завітали до місцевої ради, де у ході зустрічі з керівництвом і активом громади провели нараду та обговорили актуальні проблеми даної території, перспективи і напрямки її розвитку.

Під час засідання було піднято та детально обговорено питання стосовно актуальних показників кампанії по вакцинації.

«Ми маємо не допустити серйозного спалаху, тому повинні робити усе можливе і неможливе для боротьби з COVID-19 та захисту нашого населення. Імунізація громадян району зараз є нашим пріоритетним завданням», - зазначив Олександр Небила

Особливу увагу приділили питанню щодо підсумків весняного призову громадян до строкової військової служби та обговорили завдання проведення осіннього призову. Керівництву територіальної громади наголошено на необхідності оповіщення громадян, які підлягають призову на військову строкову службу в межах зони їхньої відповідності.

Також обговорили ряд питань таких, як: ремонт аварійної обласної дороги Рахів-Богдан-Луги; розчищення та врегулювання русла річки Біла Тиса та притоків до неї; виконання Плану заходів щодо профілактики отруєнь грибами та ягодами серед населення; підготовка закладів до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років; стан забезпечення видатків на заробітну плату працівникам бюджетних установ до кінця 2021 року та інші.

За результатом наради визначені конкретні завдання та терміни виконання.

Остання зміна сторінки: 11-08-2021 10:41