Керівництво Рахівської Райдержадміністрації проінспектувало, як організована вакцинальна кампанія на території району.

Боротьба з COVID-19 - це не тільки стаціонарне або амбулаторне лікування цієї хвороби, це ще профілактичні заходи й, звісно, вакцинація, яка є одним з ключових факторів збереження населення від наслідків цього інфекційного захворювання.

Тому керівництво Рахівської райдержадміністрації проводить роз’яснювальну роботу серед населення  щодо необхідності проведення щеплень від COVID-19.

В рамках робочих поїздкок по району проведено ряд зустрічей з головами виконавчих комітетів місцевих рад (ТГ), керівниками підприємств, суб’єктами підприємницької діяльності, священнослужителями, представниками нацменшин щодо активізації щеплення

Метою даних зустрічей є питання максимального охоплення, як працівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, так і населення в цілому, вакцинацією від коронавірусної інфекції задля створення колективного імунітету.

Представники влади закликають мешканців громад не ігнорувати щеплення. Навіть у випадку захворювання, це дасть можливість уникнути тяжких наслідків хвороби і зберегти життя. А в глобальних масштабах дозволить обмежити

поширення вірусу та подальших мутацій.

Також здійснено перевірку пунктів та центрів вакцинації щодо розміщення на фасадах будівель інформаційних матеріалів, розроблених Комунікаційним центром вакцинації від COVID-19

Остання зміна сторінки: 26-10-2021 17:09