Керівництво області привітало з професійним святом представників органів місцевого самоврядування

З професійним святом сьогодні привітали представників органів місцевого самоврядування області.

«Без місцевого самоврядування нині неможливо уявити розвиток Закарпаття, адже кожен робить свій внесок у розбудову краю та України загалом. Так, цеглина за цеглиною формується позитивний інвестиційний імідж, створюються комфортні й безпечні умови для проживання в громадах», – зауважив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, з початку повномасштабного вторгнення всі сили були консолідовані для підтримки наших захисників, прийому вимушених переселенців, релокованих підприємств. Це титанічна і непроста робота, з якою наші громади ретельно й успішно справляються.

Під час урочистостей з нагоди свята почесні грамоти обласної військової адміністрації отримали:

- Ілля-Олександр Застулка – депутат Чинадіївської селищної ради;

- Федір Надь – Великодоброньський сільський голова;

- Йосип Оросі – Пийтерфолвівський сільський голова;

- Володимир Паульо – депутат Закарпатської обласної ради;

- Михайло Станинець – Кам’янський сільський голова;

- Ігор Стеблак – депутат Великолучківської сільської ради;

- Дмитро Тараненко – Батівський селищний голова;

- Олег Боршовський – начальник управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради;

- Василь Коштура – Великолучківський сільський голова;

- Василь Пинзеник – керуючий справами виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Василь Іванчо побажав усім професійного зростання, розвитку громад і злагодженої роботи.

До вітальних слів також приєдналося керівництво обласної ради.

Остання зміна сторінки: 11-12-2023 09:54