Керівництво області провело зустріч з депутатом німецького Бундестагу Маркусом Фабером. Під час розмови розглянули питання інвестицій, надання гуманітарної підтримки та допомоги ВПО.

Окрему увагу приділили реалізації проєкту зі створення обласного реабілітаційного центру «4.5.0. Recovery center». Голова ОВА Віктор Микита презентував іноземним колегам проєкт осередку, який перебуває на завершальному етапі.

«Значення та важливість цієї флагманської ініціативи виходять далеко за межі регіону. Водночас це один із головних стратегічних пріоритетів нашого краю на 2024–2025 роки», – прокоментував Віктор Микита.

Очільник області також поінформував Маркуса Фабера про те, що до реалізації проєкту вже долучилися такі країни ЄС, як Угорщина, Австрія, Чехія та інші. Тож користуючись можливістю, Віктор Микита закликав Бундестаг приєднатися до втілення цієї ініціативи у зручному форматі для обох сторін.

Насамкінець голова ОВА подякував німецьким колегам за візит. Упевнений, що платформа реабілітації 4.5.0 Recovery Center стане новою точкою співпраці регіонів Закарпаття та федеральних земель Німеччини.

Остання зміна сторінки: 09-01-2024 09:41