Іван Молдавчук перевірив процес набору добровольців до «Гвардії наступу»

Сьогодні заступник голови Рахівської районної військової адміністрації Іван Молдавчук відвідав Центр надання адміністративних послуг міста Рахів та проінспектували якість проведення консультацій щодо вступу до «Гвардії наступу».

“Компетентність представників Нацполіції, Держприкордонслужби та Нацгвардії, які проводять консультації в центрі надання адміністративних послуг на високому рівні. Адже, мотивація є основним пріоритетом для вступу до лав штурмових бригад та виконання військових завдань”, - зауважив Іван Молдавчук
Також, заступник очільника району зазначив, що задоволений результатом побаченого, а добровольці, які виявили бажання записатися до бригад, зможуть отримати всю необхідну інформацію стосовно формування нових підрозділів.

“Зараз наше пріоритетне завдання зібрати армію добровольців готових до рішучих дій для звільнення окупованих територій.  Дуже радий був почути, що багато юнаків цікавляться бригадами, отже інформаційна кампанія працює”, – додав Іван Молдавчук.

Нагадаємо, що кожен охочий може самостійно обрати підрозділ з урахуванням своїх переконань.

Дізнатися більше інформації та записатися онлайн можна на сайті  storm.mvs.gov.ua. Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до  Центру  надання адміністративних послуг,  за адресою:  м. Рахів, вул, Миру, 5.

Остання зміна сторінки: 10-02-2023 15:55