Іштван Петрушка: «Підтримка фермерських господарств. Уряд прийняв постанову, яка вдосконалює державну підтримку таких господарств»

За інформацією Іштвана Петрушка, 21 квітня на засіданні Уряду прийнято постанову, яка розширює та вдосконалює державну підтримку фермерських господарств. Документ розроблено на підставі Указу Президента України в частині підвищення фінансової спроможності фермерів та малих сільськогосподарських виробників.

"Розмір бюджетної субсидії новоствореним ФГ збільшено з 3000 грн до 5000 грн на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар). Також запроваджено виплати у розмірі 36 тис. грн за сільськогосподарську дорадчу послугу. Крім того, розширено види корів, за які надаватиметься бюджетна дотація фермерським господарствам", - додав Іштван Петрушка.

Детальніше про бюджетну програму за посиланням:

Закарпаття одна з небагатьох областей України, де переважає сільське населення  (постійне)  63,1%, при 31,5% по Україні. Сільське господарство займає провідне місце в економіці області, у ньому створюється 15,2% валової доданої вартості.

Сьогодні сільськогосподарським виробництвом на території Закарпатської області займаються близько 1200 сільськогосподарських підприємств, серед яких близько 70, це великі товаровиробники.

Характерною особливістю Закарпаття є те, що на господарства населення припадає 79,7% сільськогосподарських угідь, ними виробляється  94,5% валової продукції сільського господарства.

За даними статистики, в області здійснюють свою діяльність  1450 фермерських господарства.

Остання зміна сторінки: 23-04-2021 08:22