Інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі

Якщо ви вже успішно впроваджуєте інноваційні та цифрові рішення, зокрема електронний документообіг в системі управління охороною праці, моніторинг стану обладнання, виявлення небезпек, попередження аварійних ситуацій тощо або починаєте цей шлях, ми запрошуємо вас поділитися своїм досвідом та досягненнями у цьому розділі.

Для участі в конкурсі потрібно зробити кілька кроків:

  • Участь у конкурсі можуть брати юридичні та фізичні особи – підприємці усіх видів діяльності та форм власності, які використовують найману працю, та запровадили інноваційні та цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі в системі управління охорони праці на підприємстві.
  • Для участі у конкурсі уповноважений представник роботодавця має зареєструватися та завантажити презентаційні матеріали: презентацію у форматі pdf та/або відеоролик у форматі mp4.
  • Реєстрація та завантаження матеріалів здійснюється з 28 квітня по 25 червня.
  • Для оцінки відповідності матеріалів заявленій темі Держпраці створюється журі за участю представників центральних органів виконавчої влади та сторін соціального діалогу. Мінімальна кількість членів журі – 7 осіб.
  • Після вивчення журі отриманих матеріалів на відповідність заявленій темі вони розміщуються на порталі та стають доступними для всіх бажаючих (без можливості завантаження) для розгляду та голосування. Голосування триватиме з 1 липня по 31 серпня включно.
  • Рішення, що наберуть найбільшу кількість голосів, будуть відзначені дипломами Держпраці.

Остання зміна сторінки: 09-05-2024 09:24