Ігор Шинкарюк зустрівся із керівниками комунальних закладів культури і мистецтва Закарпатської області

2021 рік названо роком – «Великого Будівництва» в культурі.

За ініціативи Президента України розпочнеться відновлення найвідоміших пам’яток – 100 об’єктів по усій країні. Найперше йдеться про реставрацію музеїв, замків і театрів.

Це сприятиме збільшенню туристів, що матиме наслідком додаткові надходження до бюджетів різних рівнів, зазначив Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА.

На зустрічі розглянули критично важливі питання профільного напрямку, проблеми функціонування та управління, господарської, фінансової діяльності, розробки стратегії розвитку галузі культури в області, тощо.

Ігор Шинкарюк зазначив, сьогодні одне із пріоритетних питань є належне забезпечення пожежної безпеки у підвідомчих закладах культури і мистецтва у Закарпатській області.

Ігор Шинкарюк:

«Це насамперед стосується безпеки ваших працівників та відвідувачів. Кожен публічний заклад повинен бути захищеним».

Наступне завдання, яке виокремив Ігор Шинкарюк – це створення сприятливих умов для забезпечення роботою та можливостей розвитку випускників Ужгородського інституту культури і мистецтв щоб вони не виїжджали за межі Закарпаття та країни, загалом.

Обговорили на нараді і відзначення 30-річчя Дня Незалежності України.

Також за дорученням голови Закарпатської ОДА розробляються пропозиції до змін до обласного бюджету щодо програм напрямку культури.

Анатолій Полосков доручив провести аналіз питань напрямку культури: визначити першочергові та невідкладні для реагування і покроково виконувати поставлені завдання.

На завершення заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк повідомив, що відвідає кожен заклад особисто для аналізу й вкотре наголосив на обов’язковості дотримання встановлених обмежень у закладах культури та мистецтв.

Остання зміна сторінки: 17-02-2021 08:29