Ігор Бондаренко дав відверте інтерв’ю власкору Укрінформу

Наприкінці робочого тижня голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко дав інтерв’ю власкору Укрінформу Тетяні Когутич. Розмова була дуже відверта та щира, за чашками чаю і в неформальній обстановці. 
Журналістку насамперед цікавило питання призначення Ігоря Самійловича на посаду керівника краю, чому він погодився та з якою метою діятиме на цій посаді, що вже вдалося зробити, чи має управлінський досвід та які принципи застосовує у політиці. 
Звісно мова торкнулася команди, яка поки що не укомплектована, це стосується і його заступників, і голів райдержадміністрацій, і за якими критеріями він підбирає кадри. Як вдається «розгрібати» «придане» від попередників, що стосується Боржави, Свидовця, Мужієва, ОТГ і чи це місія є можлива. 
Як вдається вести політику без ворогів та яку тактику застосовує у розмові з важковаговиками Закарпаття. Яка ситуація з угорською нацменшиною та на чому будуються мирні стосунки.
Обговорили й питання призначення, а згодом і звільнення радника голови ОДА Сергія Гайдая,  та чому не спрацювалися.
Ну й на насамкінець розмова торкнулася, як людина з бізнесу буде розвивати дотаційний регіон, а також окреслено основні напрямки розвитку Закарпаття та прагнення в майбутньому.
У найближчий час цю бесіду можна почитати на сайті національного агентства Укрінформ.

Остання зміна сторінки: 14-10-2019 12:37