![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2022-03-09_20-22-25.jpg?itok=iBNUtEEs)
«5 вагонів із речами першої необхідності на склад заводу "Єврокар" доставила громада міста Виноградів. Мешканці зібрали і відсортували їжу, гігієнічні засоби, підгузки, одяг та взуття для дітей і дорослих, матраци. Вже сьогодні ця допомога вирушить у ті населені пункти України, де її найбільше потребують», – прокоментував Мирослав Білецький.
За його словами, у хаб звозять гуманітарний вантаж не лише з-за кордону, а й зібраний депутатами обласної ради спільно зі своїми громадами. Частину відправляють вагонами у «гарячі» точки, частину – у заклади громадського харчування у різних містах Закарпаття, де безкоштовно годують переселенців, для тероборони тощо.
«Керівництво краю щиро вдячне кожному закарпатцеві, який проявляє чуйність і допомагає всім, чим може», – зазначив перший заступник голови обласної військової адміністрації.
Остання зміна сторінки: 09-03-2022 20:48