„Грантова підтримка для мікро та малих виробників аграрної продукції”

Сьогодні в малому залі районної ради відбувся вебінар на тему: „Грантова підтримка для мікро та малих виробників аграрної продукції” з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) за участі районної військової адміністрації та пасічників Рахівського району.

Мета проведення семінару – підвищення обізнаності потенційних отримувачів допомоги грантової підтримки.

Представники організації ознайомили присутніх з презентацією, на якій обговорили умови участі у даному проєкті та надання допомоги у підготовці бізнес-планів, наданні практичних вказівок щодо реєстрації в Державному аграрному реєстрі та заповненні заявки для отримання грантів.

Дана грантова програма діє на території чотирьох областей, а саме: Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької, що фінансується Європейським Союзом.

Остання зміна сторінки: 17-02-2023 15:44