Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров відповідав телефоном на питання та звернення закарпатців

Через карантин, особистий прийом громадян у Закарпатській ОДА призупинено. Щоб залишатися на зв’язку із громадськістю, в адміністрації запровадили щотижневу телефонну лінію із керівництвом області.

Сьогодні вдалося поспілкуватися із мешканцями Ужгородського, Мукачівського, Іршавського, Тячівського та Рахівського районів.

Два звернення стосувалися ремонту доріг. Мешканці Іршавського та Мукачівського районів скаржилися на поганий стан місцевих автошляхів, просили сприяти у виділенні коштів на їхній ремонт.

Жінка із Ужгородського району розказала, що у селі Стрипа є проблема із телефонним зв’язком – ні мобільного, ні дротового зв’язку тут нема.

Також мешканці Тячівського району та Ужгорода не можуть отримати виплати, через тимчасову втрату працездатності. На місцях не видають лікарняні листи.

Звернулися по допомогу щодо перерахунку пенсій декілька закарпатців.

Олексій Петров дав доручення розібратися й надати кваліфіковані відповіді та допомогу тим, хто звертався.

Остання зміна сторінки: 07-05-2020 09:40