Голова райдержадміністрації продовжує відвідувати територіальні громади району

11 серпня голова райдержадміністрації Олександр Небила відвідав Великобичківську територіальну громаду, де провів робочу нараду на якій обговорили питання стану проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Наше завдання – переконувати населення вакцинуватися. Ми маємо сформувати колективний імунітет для захисту громадян. Це наша відповідальність перед усім суспільством», – зазначив Олександр Небила.

В ході проведення наради, як і в попередній територіальній громаді, проаналізували підсумки проведення весняного призову громадян до строкової військової служби, обговорили завдання підготовчих заходи до осінньої призовної кампанії.

Про особливості підготовки призовної кампанії розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Йосип Бундзяк.

Також, під час засідання обговорили питання підготовки закладів до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років; стан забезпечення видатків на заробітну плату працівникам бюджетних установ до кінця 2021 року та вжиття заходів по недопущенню виникнення заборгованості, а також ряд інших питань, які виникли в ході наради.

Одним з таких питань, яке було піднято під час засідання, стало обговорення стану приміщення Веикобичківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №3, які були підтоплені унаслідок потужних зливових дощів 20.07.2021 року. Олександр Небила зазначив, що з метою своєчасного початку нового навчального року, районна комісія з питань ТЕП та НС проведе обстеження на відповідність санітарно-гігієнічним нормам та безпеку електричної мережі у пошкоджених приміщеннях закладу.

Остання зміна сторінки: 12-08-2021 10:48