Голова обласної військової адміністрації Віктор Микита повідомив, що Офіс Представництва Агентства ООН у справах біженців розпочинає свою роботу в Ужгороді.

«Майже пів сотні фахівців допомагатимуть з прийомом переселенців на Закарпатті. Зокрема, мова про забезпечення вимушено переміщених осіб харчуванням, юридичними консультаціями та психологічною підтримкою», — зауважив Віктор Микита.

Керівництво області разом із представниками Агентства ООН у справах біженців в Україні відвідали цілодобовий пункт розподілу внутрішньо переміщених осіб та центр прийому гуманітарної допомоги, які діють на базі комплексу «Совине гніздо».

Також побували у кафе «Дельфін», де щодня безоплатно годують понад 5 тисяч людей. Ефективну роботу цього осередку забезпечують близько 50 волонтерів.

Голова Закарпатської ОВА подякував краянам, міській владі Ужгорода за опіку та теплий прийом людей із різних куточків України.

Остання зміна сторінки: 06-03-2022 14:13