![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/613f765484875186590741.jpg?itok=h_9oGi7Z)
Продовжуємо знайомити краян із фахівцями, котрі все своє життя присвятили медицині, а зараз ще й борються проти COVID-19.
Сьогодні – це Галина Васильєва, завідувачка фельдшерсько-акушерського пункту с. Підгорб КНП Баранинської сільської ради «Центр ПМСД».
Окрім основних обов’язків, зараз пані Галина працює в мобільній бригаді у Центрі масової вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА.
«Коли розпочалася пандемія, ми пройшли навчання і почали забір матеріалів на ПЛР-дослідження. Звичайно, було страшно, але ми дотримувалися усіх правил безпеки. Ми розуміли, що мусимо це зробити», – зазначила Галина Васильєва.
Після початку вакцинальної кампанії вона проходила спеціальні навчання щодо особливостей імунізації та тренінги для мобільних бригад, що виїжджають у Центри вакцинації чи до організованих груп.
«Зараз важливо розуміти важливість вакцинації та сформувати колективний імунітет. Саме це дозволить нам жити у безпеці та без обмежень. Черговий локдаун для населення буде надважким ударом», – наголосила пані Галина.
Остання зміна сторінки: 13-09-2021 20:23