Форум з питань протидії та запобігання насильству у Закарпатській області

Голова РВА Владіслав Кич взяв участь у Форумі з питань протидії та запобігання насильству у Закарпатській області, який відбувся завдяки взаємодії Рахівської РДА-РВА з NGO Nehemiah Ukraine, UNHCR Ukraine – Агенство ООН у справах біженців в Україні та департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації.

Учасники форуму активно обговорювали питання, пов'язані з протидією та запобіганням домашньому насильству, ділилися своїми знаннями, досвідом та передовими практиками з присутніми.

Форум став важливою платформою для обміну ідеями та встановлення партнерських зв'язків між учасниками. Він підкреслив необхідність спільних зусиль у боротьбі з домашнім насильством та створення сильної мережі співпраці. Форум також сприяв підвищенню усвідомлення про цю проблему та мобілізації суспільства для дійової реакції

Насильство не можна замовчувати, його потрібно попереджати, і з ним потрібно боротися, оскільки це порушення основних прав людини, зокрема права на безпеку та гідність. Тому, важливо активно співпрацювати з владними органами, громадськими організаціями та іншими стейкхолдерами для реалізації ефективних стратегій та програм, спрямованих на боротьбу з домашнім насильством і створення безпечного середовища для всіх сімей.

Остання зміна сторінки: 24-05-2023 17:12