Ефективність роботи закарпатських центрів надання адмінпослуг обговорили на нараді в ОВА

Ефективність роботи ЦНАПів і доступність адмінпослуг для мешканців Закарпаття проаналізували в обласній військовій адміністрації. У нараді під головуванням заступника очільника ОВА Олександра Пацкана взяли участь керівники всіх 54 центрів області.

«Розбудова мережі – ЦНАПів, віддалених точок доступу до адмінпослуг і Дія.Центрів – у пріоритеті. Тому ключове завдання сьогодні – створити такі осередки в кожній громаді. Мешканці області повинні отримувати якісні й зручні державні сервіси на місцях», – зазначив Олександр Пацкан.

За його словами, мова про збільшення кількості таких осередків в області, забезпечення безбар'єрного доступу до них та розширення спектра послуг. Зокрема, вже зараз понад 40 центрів підтвердили готовність впроваджувати адмінсервіс «Я – ветеран», ще у двох втілюватимуть пілотний проєкт щодо запуску дистанційного суду.

До наради також приєдналися перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Василь Попович і головна спеціалістка сектору комунікації РСЦ ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Віра Кельба. Тому спільно з керівниками ЦНАПів обговорили й окремі питання щодо надання послуг у галузі земельних відносин і сервісних центрів МВС.

Олександр Пацкан наголосив, що невдовзі відбудеться щорічний статичний моніторинг функціонування ЦНАПів, тому потрібно підготуватися до його проходження, та насамкінець подякував усім учасникам наради за плідну співпрацю і якісну роботу.

Остання зміна сторінки: 07-12-2023 08:50